Daha Uzun Kirpikler ile Şahane Görünün

Bir kadını saçlarından sonra, güzel gösteren kirpikleri ve kaşlarıdır. Eğer kirpiklerinizin cılızlığından ve zayıflığında şikayet ediyorsanız bakım maskeleri ve bakım yağları ile kirpiklerinizin güçlenerek uzamasını sağlayabilirsiniz.

bakım yağı

bakım yağı

Hint Yağı ile Daha Uzun Kirpikler Sizin Olsun

Kirpikleriniz için kullanacağınız Hint yağının soğuk sıkım olarak işlenmiş olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Soğuk sıkım bakım yağlarında, maddelerin içeriğindeki doğallık korunduğundan dolayı uyguladığınız bölgeye, diğer yağlara oranla çok daha fazla olacaktır.

bakım yağı

bakım yağı

Hint Yağı Nasıl Uygulanır?

Bir maskara yardımıyla hint yağını kirpiklerinize kolayca uygulayabilirsiniz. Uygulamadan önce yüzünüzü ve göz çevrenizi iyice temizleyin. Temizleme işlemi bittikten sonra maskarayı hint yağı şişesine batırın fazla damlaları sıyırın ve gözlerinizin iç kısmından itibaren hint yağını maskara yardımı ile sürün.

bakım yağı

bakım yağı

 

Alt ve üst kirpiklere ve iki gözünüze de bu şekilde uygulayın. Bunu gece uyumadan önce yapmanız çok daha iyi olacaktır. Kirpiklerinize bu işlemi uyguladıktan sonra yıkamadan uyuyun ve sabah uyandığınızda kirpiklerinizi yıkayarak temizleyin. Bu işlemi her gün ya da haftada birkaç gün uygulayabilirsiniz.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2019 Tuzunami. Tüm Hakları Saklıdır.