Lastik Koruyucu Zincir Nedir ve Neden Kullanılır?

 

Araç lastikleri için koruyucu zincirler, lastiklerin sırt ve yan duvarlarını korumak amacıyla kullanılan ve bazı durumlarda hayati öneme sahip araçlardır. Çoğu koruyucu zincir, yüksek alaşımlı, sertleştirilmiş çelik zincirlerin bir ağ biçiminde birbirine eklenmesi ile tasarlanır. Zincirlerin esnek tasarımı her lastik deformasyonuna adapte olmalarını sağlar.

zincir

Kaliteli Lastik Koruyucu Zincir Kullanmanın Avantajları

Yeni olsa bile keskin taş, kaya, çamurlu ve kaygan yüzeyler lastikler için çok büyük bir tehlikedir. Aracın duruş süresi ile birlikte iş ve verimlilik kaybı, ani lastik arızalarının bir sonucudur. Lastik koruyucu zincir kullanarak yaptığınız işte; işletme maliyetlerinizi düşürür, arıza süresini minimuma indirir, iş verimliliğinizi artırırsınız. Kaliteli zincirlerin yüksek oranda kendi kendini temizleme özelliği, sırt ağının dolmasını ve tıkanmasını önler, bu da araca mümkün olan en iyi yol tutuş ve çekişe ulaşmaya katkıda bulunur.

Lastik koruma zinciri kullanmanın pek çok avantajı zincirin kalitesi ile de orantılıdır. En iyi koruyucu zincirler söz konusu olduğunda http://www.laszirh.com/tr/productcat/koruyucu-zincir/124 linkine tıklamanızı öneririz. Yüksek kaliteli koruyucu zincir ve zincir ürünleri üretimi yapan Las Zırh her uygulama için size doğru çözümler sunabilir.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2019 Tuzunami. Tüm Hakları Saklıdır.