Patinaj Zinciri Aracınızın Emniyet Kemeridir!

 

Şiddetli kar yağışının ve buzlanmanın daha yaygın olduğu bölgelerde kar zincirleri kullanılır. Otomobiller için kar zinciri veya anti patinaj zinciri buzlu koşullarda muhteşemdir, güvenli bir şekilde tekerleklerinizin kaygan zemin üzerinde ilerleyebilmesi için ekstra tutuş ve sürtünme sağlar. Bu şekilde aracın, araç sürücüsü ve de yolcuların hayatı emniyet altına alınır.

zincir

Patinaj Zinciri Ne Zaman ve Nereden Alınır?

İklim koşulları ve coğrafi özellikler ne zaman veya ne sürede patinaj zinciri kullanılacağını belirler. Elbette, aracınızın kötü havalarda nasıl bir problemle karşılaşacağını bilmiyorsunuz, hazırlıklı olmalısınız. Aracınıza uygun patinaj zinciri çeşitleri için yüksek mukavemet, aşınmaya dayanım, hava koşullarına dayanım, yağ direnci, su direnci, yaşlanma direnci gibi özellikleri aramalısınız.

Kaliteli kar ve anti patinaj zincirleri için profesyonel üreticilerin deneyimlerine güvenebilirsiniz. Kumda, çamurda, karda, buzda, tırmanmada veya diğer zorlu koşullarda kullanabileceğiniz anti patinaj zincirleri hakkında iyi bir adres arıyorsanız, referansımız olarak http://www.laszirh.com/tr/products/is-makinasi-traktor/79 linkini ziyaret edebilirsiniz. Kar zincirleri, patinaj zincirleri, orman zincirleri, koruyucu zincir çeşitleri gibi geniş ürün yelpazesi ile Las Zırh ürün ve hizmet kalitesinden memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2019 Tuzunami. Tüm Hakları Saklıdır.