Zayıflama Hedeflerinizi Bozacak Şekilde Asla Düşmemeniz Gereken 3 Kötü Alışkanlık

Kötü alışkanlıklar zor yok edilir, ancak zayıflama, sağlıklı beslenme veya fitness hedefleriniz ile ilgili sonuçları görmeye gelince, yapmanız gereken bazı şeyler vardır. Ne yazık ki, birçok kişi kötü alışkanlıklara teslim oluyor ve bu da görmeyi umdukları tüm iyi sonuçların yok olmasına mal olabilir. En kısa sürede atmanız gereken bu kötü alışkanlıklar nelerdir? Hadi bir bakalım.

food-1283108_640

  • Gece Geç Saatlerde Yemek

Yatmadan önce planlanmış sağlıklı bir gece atıştırmalığı için yanlış bir şey yoktur, ancak bu bir paket cips olmamalı. Gece yemek yeme alışkanlığını bırakın ve kilo kaybı hedeflerinizle daha iyi sonuçlar elde edin.

  • Plansız Egzersiz

Egzersiz yapmadan diyet yapmak size sadece % 20 katkıda bulunur. Ayrıca egzersiz programı hakkında yapılan büyük bir hata daha vardır; önceden plan yapmamak! Bu, diyetinizden uzaklaşmanız veya işi şansa bırakmanız anlamına gelir. Şans bu noktada işinize yaramaz.

  • Uzun Vadeli Hedefler Koymak

Uzun vadeli hedeflere sahip olmak çok güzel, ancak çoğu durumda sizi motive etmek ve ileriye doğru götürmek için yeterli değiller. Kısa vadeli hedefler 2 ila 4 hafta içinde gerçekleşmesi mümkün şeylerdir. Küçük bir ara verip tekrar başladığınızda kendinizi daha iyi hissedersiniz.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2019 Tuzunami. Tüm Hakları Saklıdır.